KONYA FARK AKADEMİ YAZ OKULU ŞARTLARI – PROGRAM İÇERİĞİ

Fark Akademi Çocuk Kulübü ( ilkokul – Ortaokul )

Adres          : Aşkan Mah. Yaka Cd. No:67 Meram/Konya

Tel               : 0332 323 7979 – 0553 370 3313

Whatsapp : Whatsapp mesaj gönder 05533703313

Web            www.konyafarkakademi.com – www.farkakademi.com

Facebook https://www.facebook.com/konyafarkakademi

E-mail       : farkakademi@gmail.com

Konya Fark Akademi Yaz Okulu Programı

Okul Süre ve Saatleri: Yaz okulumuz (4 + 4 haftalık, 2 kur) toplam 8 haftalık bir eğitimi kapsamaktadır. Çalışan ailelerimiz ve öğrencinin eğitiminin pekişmesini isteyen ailelerimiz eğitim öncesinde ve eğitim sonrasında ilave eğitim alabilirler. Programın tamamına (8 haftasına) katılım, çocukların alacağı eğitimin faydalı olması açısından zorunludur.

Eğitim saati 10.00 – 16.00 saatleri arasında Tam gün olarak belirlenmiştir. Sosyal aktivitelerin (yüzme, piknik, sinema, vs…) olduğu günlerde çıkış saatlerinde kısmi gecikmeler olabilir. (çalışan ailelerimiz için 07:45 – 17:30 olarak belirlenmiştir.)

Kayıt görüşmelerimiz esnasında, çalışan ailelerimiz için servis ayarlamaları mesai saatlerinin başlangıç ve bitişine (sabah 07:30 – akşam 17:30) göre ayarlanacaktır.

Eğitim alacak öğrencilerimize Manevi eğitim ve Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Dikkat Geliştirme dersleri verilecektir.

Yaş-Sınıf Durumları:

Gruplarımız Okul Öncesi, İlkokul ve ortaokul olarak ayrılmaktadır. Ayrıca gruplarımız yaş seviyelerine göre, sınıflara ayrılmaktadır. Erkek öğrencilerden 12 yaşına kadar olanlar ile kız öğrencilerimizden 13 yaşına kadar olanlar yaz okulumuza kaydı yapılabilecektir. Sınıflarımız  maksimum 10 ile 20 kişilik gruplardan oluşacaktır.

Genel Eğitim İçeriği : 

Manevi Eğitim(Elif-ba, Kur’an-ı Kerim, Meâl-Tefsir Dersleri, Namaz Duaları, Sureleri, Namaz Süreleri Meâl, Adap Duaları, 40 Hadis, 40 Dua, 40 ayet, İtikat ve İbadet),

Değerler (Ahlak) Eğitiminde(Allah ve Peygamber sevgisi çerçevesinde Yardımseverlik + İyilik + Merhamet, Edep + Nezaket + Saygı, Sabır + Şükür + Sorumluluk, Özgüven + Liderlik, Doğruluk + Adalet) dersleri işlenecektir.

Farkındalık Eğitimleri (Yabancı Dil, Dikkat ve Hafıza Gelişimi, Akıl ve Zeka Oyunları) olacaktır. Eğitimler yaş gruplarına ve seviyelerine göre belirlenecektir.

Okul Dersleri (Matematik – İngilizce – Fen Bilimleri – Okuma)

Yaz Okulu Ücretlendirme :

Yaz okulu, Eğitim için 1 Kur 4 haftalık olarak hesaplanmaktadır. Sosyal Faaliyet ücreti ve  Servisle gelmesi gereken öğrencilerimiz için servis ücreti ilave edilecektir. ( servis ücreti mesafeye göre değişiklik gösterebilir) Bu ücretlerin 2 aylık bedel 8 hafta üzerinden hesaplanacaktır.   4 + 4 haftalık 2 Kur eğitimin öncesi ve sonrası devam edecek öğrenciler için ücret ekstra olarak belirtilecektir. Ücretler her ayın başında, peşin veya kredi kartı ile ödenecektir. Yaz okulunun ilk haftasında, ödemenin yapılması mecburidir.

YAZ OKULU KAYIT FORMU İNDİR.

 (KAYIT FORMUNU ŞAHSEN BIRAKABİLİR YADA farkakademi@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ)

Fark Akademi Çocuk Kulübü (etüt)

Yaz Okulu