FAALİYETLER

 • SERVİS HİZMETİ
 • GÜNLÜK ÖDEVLERE DESTEK
 • OKULA HAZIRLIK
 • SICAK EV ORTAMI
 • DİKKAT VE HAFIZA GELİŞİMLERİNE DESTEK
 • YABANCI DİL  DESTEĞİ
 • MANEVİ VE DEĞERLER EĞİTİMİ ÇALIŞMALARI
 • KİTAP SEVGİSİ KAZANDIRMA (10 YAŞ ÜSTÜ HIZLI OKUMA)
 • SOSYAL FAALİYETLER
 • SABAH KAHVALTISI & ÖĞLE YEMEĞİ
 • YAZ OKULU

1- Akademik ve Hafıza Gelişimi (Hafta içi ve Hafta sonu)

İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerinin Bakımı Ve Eğitimi (Etüt Çalışması)

(Hafta içi 5 Gün Sabah / Öğlen / Akşam Grupları ve Hafta Sonu Grupları)

Çalışan ailelerimizin öğrencilerinin yanısıra, Fark akademiden alacağı eğitimler ile gelişimleri de desteklenmesi gereken öğrencilerin, hafta içi sabah servis ile 07.00-08.00 arasında evinden alınarak okulumuza getirilmesi, kahvaltısı yaptırılarak, derslerine başlanacaktır. Ödevleri desteklenen, akademik başarısı için verilen eğitim programı uygulanan öğrenci öğle yemeğini yedikten sonra okuluna servis ile götürülecektir.

Öğlenci gruplarında ise öğle saatlerinde alınan öğrencilerin akşam saat 5’e kadar olan kısımda süreç aynı şekilde işlemektedir.

Öğrencilerimize;

Sıcak bir ev ortamında

Günlük ödevlerle okula hazırlık

Matematik Fen Bil. vb.

Dikkat ve hafıza gelişimlerine destek

Akademik gelişim

Hızlı yabancı dil desteği

Manevi ve değerler eğitimi çalışmaları

Kitap sevgisi kazandırma (10 yaş üstü hızlı okuma)

Sosyal faaliyetler

Sabah Kahvaltısı & Öğlen Yemeği & Servis

Detaylar için lütfen kurumumuzdan bilgi alınız…

 0332 323 79 79 – 0553 370 33 13

 

Okul Programı Tamamlama (ödev, ders tekrarı)

Okul Derslerine Destek

Matematik, Fen Bil.

Türkçe

Sosyal Bilgiler

Dikkat ve Hafıza Eğitimleri 

Akıl ve Zeka Oyunları (Tangram, Satranç vb…) 

İngilizce 

Hızlı Okuma 

Manevi Eğitimi 

Değerler Eğitimi 

Öğrenci Koçluğu 

NELER YAPIYORUZ

Sosyal Etkinlikler

Eğitim akademimizde çocuklarımızın sosyal yönlerini geliştirici satranç ve müzik çalışmaları da vermektedir. Çocuklarımıza bu istatistikler doğrultusunda eğitim veriyoruz. Yaptığımız sosyal etkinliklerle bu bilgileri pekiştiriyoruz. Etkinlik saatlerimizde; eğlenceli matematik derslerimizde bireysel farklılıklarını fark etmeye çalışıyoruz. Zaman zaman yaptığımız gezilerle, öğrencilerimizin genel kültürünü artırmak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Planlarımız arasında tiyatro/Sinema izlemeye gitmek,  Yüzme, Buz Pateni, At Binme, Piknik, Futbol Okulu, Lunapark … gibi gezilerimiz de yer almaktadır.

Sınav Öncesi

Kurumumuzda her öğrencinin okulu tarafından verilen sınav takvimi alınarak sınavları takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin defterleri ve çalışma kâğıtları incelenerek sınava yönelik alıştırmalar öğretmenlerimiz tarafından hazırlanır. Sınav çalışmaları son güne bırakılmadan sınav başarılarının arttırılması sağlanır.

Eksik Konular

Okula devam edemeyip kaçırılan dersler veya sınıfta yeterince kavranılamayan konular Eğitim akademimizde öğretmenlerimiz tarafından tekrarlanıp, çalışma kâğıtları ile pekiştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerimizin tüm derslerini eksiksiz öğrenmeleri hedeflenmektedir.
6.7. ve 8. Sınıflara Matematik, Fen Bilgisi Türkçe ve İngilizce dersleri en çok 6 ve 8 kişilik gruplar halinde etüt çalışması yapılır.

İngilizce

İngilizce öğretmeni yönetiminde, okuma, anlama, yazma, konuşma ve gramer etkinlikleri, hareketli ve öğrencilerin aktif alacağı ders programı ile uygulanır. Öğrencilerin vücut dilini kullanmaları öğrenmeyi kolaylaştırmakta ve kalıcı olmasını sağlamaktadır. Dersler İngilizce öykü kitapları ve çizgi filmlerle izletilen eğitici programlarla öğrenmelerinin çabukluğu sağlanmaktadır. Kütüphanemizden de performans ödevleri ile ilgili kaynaklarca kolayca ulaşabilirler.